See our multidisciplinary education system


Music lessons


Fusce ut velit laoreet, tempus arcu eu, molestie tortor congue ligula.


Curabitur sed iaculis dolor, non congue ligula. Maecenas imperdiet ante eget hendrerit posuere. Nunc urna libero, congue porta nibh a, semper feugiat sem. Sed auctor dui eleifend, scelerisque eros ut, pellentesque nibh. Nam lacinia suscipit accumsan. Donec sodales, neque vitae rutrum convallis, nulla tortor pharetra odio.


Drawing lessons


Nullam lacinia dictum auctor. Class aptent taciti sociosqu.


Molestie tortor. Nam vel justo cursus, faucibus lorem eget, egestas eros. Maecenas eleifend erat at justo fringilla imperdiet id ac magna. Suspendisse vel facilisis odio, at ornare nibh. In malesuada, tortor eget sodales mollis, mauris lectus hendrerit purus, porttitor finibus eros lorem eget mauris. Curabitur lacinia enim at ex blandit.


Sports lessons


Ut ultricies imperdiet sodales. Aliquam fringilla aliquam ex sit.


Nulla mauris dolor, gravida a varius blandit, auctor eget purus. Phasellus scelerisque sapien sit amet mauris laoreet, eget scelerisque nunc cursus. Duis ultricies malesuada leo vel aliquet. Curabitur rutrum porta dui eget mollis. Nullam lacinia dictum auctor. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra.

Testimonials

 • Mama Emilki
  W przedszkolu jest dużo zajęć edukacyjnych, ruchowych, tanecznych oraz nauka 2 języków obcych. Nacisk położony na edukację jest spory, może nawet nazbyt intensywny jak na tak młody wiek. Podoba mi się także częsta integracja dzieci i rodziców w postaci wspólnych zajęć, przedstawień i konkursów. Za największy atut przedszkola uważam jednak personel. Kompetentne, miłe i uśmiechnięte Panie Przedszkolanki stają na wysokości zadania oraz wzbudzają zaufanie. Głównym opiekunem grupy Emilki była Pani Marcelina i to właśnie Ona zasługuje na szczególne wyróżnienie. Na przestrzeni trzech lat niezwykle profesjonalnie zajmowała się grupą Emilki, ucząc dzieci nie tylko podstaw edukacji, ale również zasad kultury i współpracy w grupie. Pani Marcelina uprzejmie i z niezwykłą cierpliwością tłumaczyła oraz odpowiadała na nurtujące pytania zarówno dzieci, jak również rodziców. Bardzo sympatyczna, elokwentna i inteligentna Pani Marcelina jest wręcz Perfekcyjną Panią Przedszkolanką, o jakiej Rodzice mogą tylko pomarzyć.
  Mama Emilki
 • Anna - mama Fabiana
  Wrocławskie przedszkole "ToTutaj" wyposażone jest bardzo dobrze i funkcjonuje bez zarzutów. Sale oraz ogród przystosowane są do potrzeb dzieci, są też odpowiedniej wielkości. Niewątpliwym atutem przedszkola jest personel, dzięki któremu panuje miła i przyjazna atmosfera. Panie są życzliwe i przyjazne nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Pomagają rozwiązywać problemy, indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Obdarzyliśmy Panie pełnym zaufaniem i ze spokojem oddajemy dziecko pod opiekę tej placówki mimo tego, że syn jest dzieckiem wymagającym wiele uwagi. Przez blisko 2 lata uczęszczania do przedszkola „To tutaj” syn bardzo się rozwinął. Nauczył się integrować z dziećmi, stał się bardziej otwarty i samodzielny. Codziennie zadziwia nas znajomością nowych tematów i zagadnień. Syn chętnie chodzi do przedszkola, bywa i tak, że nie chce wracać do domu, co jest dla nas najlepszym dowodem na to, że udało się Państwu stworzyć miejsce pełne poczucia bezpieczeństwa oraz idealne warunki do wszechstronnego rozwoju dziecka.
  Anna - mama Fabiana
 • Małgorzata
  Jesteśmy zadowoleni z przedszkola "ToTutaj" we Wrocławiu. Atutem są sale kolorowe, plac zabaw, małe grupy, tworzone z uwzględnieniem wieku dziecka, jego rozwoju osobistego i umiejętności społecznych. Przede wszystkim jednak w przedszkolu panuje atmosfera ciepła, przyjaźni dla dziecka, zrozumienia jego potrzeb, oczekiwań i akceptacji dziecka takim, jakie jest. Bardzo pozytywnie oceniam pracę Pań Nauczycielek- uśmiechnięte, opanowane, kreatywne w kontakcie z dziećmi, a przy tym rozważne i wsłuchane w dziecięce potrzeby. W przedszkolu respektowane są zasady higieny osobistej, dzieci uczone są jej zachowania (mycie rąk przed posiłkami, mycie zębów). Na uznanie zasługują również występy, które z różnych okazji przygotowują nauczyciele z naszymi pociechami. Jestem bardzo zadowolona z przedszkola, jak również z każdych zajęć, które się tam odbywają.
  Małgorzata
 • Piotr - tata Szymona i Patryka
  Przedszkole "ToTutaj" we Wrocławiu zasługuje na duże wyróżnienie zarówno ze strony dzieci jak i rodziców. Panie z bardzo dużą starannością przygotowują się do zajęć, dbają o bezpieczeństwo, jak i edukację wszystkich dzieci. Dzieci chętnie chodzą do przedszkola, przynoszą do domu bardzo dużo prac oraz kilka razy do roku przygotowują przedstawienia dla rodziców i nie tylko. Wychowawcy rozmawiają z rodzicami i informują ich o postępach, jak i również o dobrym, bądź złym zachowaniu dziecka. Gorąco polecam to przedszkole innym rodzicom.
  Piotr - tata Szymona i Patryka
 • Anna i Robert - rodzice Bazylego
  Bardzo dziękujemy za opiekę nad naszym synem Bazylim w przedszkolu. Zajęcia oraz opieka były na najwyższym poziomie. Zaangażowanie pań prowadzących p. Noemii i p. Marceliny było bez żadnych zarzutów .
  Anna i Robert - rodzice Bazylego
 • Magda i Sławek - rodzice Szymona i Patryka
  Wspaniałe miejsce rozwijające umiejętności dzieci oraz rozwijające ich talenty : językowe, plastyczne i muzyczne . Indywidualne podejście do każdego dziecka . Kadra wychowawcza o bardzo wysokich umiejętnościach wychowawczych. Miejsce stwarzające wspaniałe możliwości nauki języków obcych. Dzieci uczą się w formie zabawy poprzez piosenki i wierszyki . Miejsce z duszą i sercem – po 6 latach wspólnego pobytu aż żal się rozstawać. Dziękujemy za wszystko !! 
  Magda i Sławek - rodzice Szymona i Patryka
 • Kamila i Jerzy - rodzice Jeremiego
  Pragniemy bardzo gorąco podziękować wrocławskiej placówce przedszkolnej „To Tutaj” za edukację oraz opiekę nad naszym synem Jeremim. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Ich różnorodność sprawia, że dziecko rozwija się na wielu płaszczyznach. W szczególności doceniamy zajęcia językowe, taneczne i szachy. Chcielibyśmy wyrazić uznanie zarówno dla pani Justyny, jak i pani Katarzyny za cieplą atmosferę, dzięki której nasz syn czuje się bezpiecznie i z radością uczęszcza do przedszkola.
  Kamila i Jerzy - rodzice Jeremiego
 • Rodzic
  Decydując się na wysłanie dziecka do przedszkola nie miałam szczególnych wymagań, oprócz tego, żeby było to miejsce bezpieczne i takie, w którym będzie szczęśliwe tak, jak w domu. Po dwóch latach mogę świadomie napisać, że przedszkole „ToTutaj” to miejsce, gdzie mój syn chętnie wraca. Duża w tym zasługa personelu, który się opiekuje dziećmi. Panie są uśmiechnięte, opanowane, kreatywne i widać, że lubią swoją pracę. Dzięki zajęciom dydaktycznym, organizowanym wycieczkom oraz innym atrakcjom jestem spokojna o wszechstronny rozwój. Dziecko uczy się tutaj współpracy w grupie, a jednocześnie jest traktowane indywidualnie. Zawsze mogłam też liczyć na rozmowę z panią odnośnie syna. Jestem przekonana, że wybór tego przedszkola był dobrym wyborem i dziękuję całemu personelowi za opiekę nad moim dzieckiem.
  Rodzic
 • Marta - mama Zosi
  Z przedszkolem wrocław „To Tutaj” zetknęłam się w trudnej sytuacji, byłam pełna rezerwy po poprzednich traumatycznych doświadczeniach. Na szczęście okazało się, że przedszkole „ To Tutaj” jest miejscem pełnym zrozumienia, dobrej woli, uśmiechu i miłości. Spotkałam się z niezwykłą wręcz życzliwością. Personel ( tu muszę wyróżnić panią Lucynę i Magdę) oraz Dyrekcja (Właścicielka Pani Patrycja) dołożył wszelkich starań by moja córka czuła się bezpiecznie i wspaniale, a ja miałam szczere poczucie, że spotykam się z indywidualnym podejściem do mojego Maluszka, a Zosia znakomicie się rozwija i wiele się uczy. Moja córka kocha swoje opiekunki, a dla Rodzica nie ma niczego lepszego. Bardzo lubiłam patrzeć jak Zosia jest przytulana, jak biegnie do swoich ulubionych Pań. Mogę polecić przedszkole „To Tutaj” każdemu Rodzicowi, który pragnie zobaczyć uśmiech swojego Dziecka, jego zdrowe rumieńce, usłyszeć śliczny wierszyk czy wyliczankę po angielsku.
  Marta - mama Zosi
 • Beata - mama Karoliny i Dominiki
  Jako rodzice dziewczynek, które kilka dobrych lat uczęszczały do Przedszkola „To Tutaj”, z przyjemnością rekomendujemy to miejsce każdej rodzinie, która pragnie pozostawić swoje skarby w dobrych rękach, by móc ze spokojem zająć się swoimi obowiązkami w ciągu dnia. Nasze córeczki rozpoczęły przygodę z przedszkolem w 2010 i 2012 roku, gdy miały 2,5 i 2 latka. Przed wyborem przedszkola osobiście z córką byłyśmy z wizytą w czterech przedszkolach w dzielnicy Ołtaszyn. Przedszkole „To Tutaj” tak jej przypadło do gustu, że nasza wizyta trwała kilka godzin i objęła obiad i zabawy z dziećmi. W późniejszych latach, gdy córki już uczęszczały do przedszkola potwierdzało się nasze pierwsze wrażenie. Dyrekcja przedszkola w profesjonalny sposób utrzymuje relacje z rodzicami, dba o poziom świadczonych usług cateringowych i stale podnosi standard pomieszczeń i wyposażenia. Nasze córeczki zawsze z radością szły do przedszkola i z wielkim entuzjazmem opowiadały o miłych doznaniach z przedszkolnego dnia, co dla nas było potwierdzeniem trafnie dokonanego wyboru.
  Beata - mama Karoliny i Dominiki
 • Agata i Paweł - rodzice Kacpra
  W trakcie ostatnich lat spędzonych w przedszkolu Kacper bardzo rozwinął swoje umiejętności społeczne, zyskał umiejętność pracy w grupie, znoszenia porażek oraz zbudował odporność emocjonalną, co w chwili obecnej pozwala na wspaniałe spędzanie czasu z kolegami na podwórku oraz radzenia sobie w dużej grupie dzieci poza środowiskiem przedszkolnym. Wynika to z faktu, że w przedszkolu zajęcia organizowane były w warunkach sprzyjających wspólnej i zgodnej zabawy, a także, iż zawsze był czas na analizę pojawiających się problemów czy danych zachowań wśród dzieci. Na uwagę zasługuje także fakt bardzo dobrego kontaktu opiekunów z rodzicami, kontaktu opartego na wspólnym rozwiązywaniu pojawiających się trudności oaz przekazywaniu bieżących informacji dotyczących dzieci. Kacperek w przedszkolu „To Tutaj” został w pełni przygotowany do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
  Agata i Paweł - rodzice Kacpra
 • Agnieszka
  Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy przedszkola. Jagna zawsze była zadbana, najedzona, radosna. Na pytanie, czy chce iść do nowego przedszkola, odpowiedziała, że „Nie, ona chce do pani Lucynki”. Przez ostatnie pół roku bardzo jej się rozwinęła mowa, zaczęła mówić pełnymi zdaniami, co wskazuję na odpowiednią ilość bodźców, jakie dostarczało jej przedszkole. Kiedyś po przedstawieniu (na Słubickiej) Jagna zorientowała się, że nie ma swojego „Titi”. Odbieraliśmy „Titi” z przedszkola ok. 20 i nie było to dla nikogo problemem . Jestem wdzięczna za opiekę i zaangażowanie.
  Agnieszka
 • Duis ultrices aliquam dignissim. Aliquam a luctus nulla. In sagittis libero congue, ultrices libero ut, pulvinar purus. Aliquam vel ante at lorem blandit facilisis. Aliquam erat volutpat.
  Lora Phelps
  BirdFlower
 • Nullam sagittis tincidunt pharetra. Nulla fermentum porttitor tortor, id dictum quam feugiat vel. Nulla quis fermentum diam, euismod semper tellus. Sed volutpat varius est. Maecenas tincidunt et lectus.
  Gretha Scott
  OnionCo
 • Magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore.
  Tom Johnson
  CodeCanyon

Want to start your adventure in our school? Feel free to write or call us!